RADA RODZICÓW

 

RADA RODZICÓW 2016/2017

Publiczne Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie

Klasa

Wychowawca

Skład Rady Rodziców

Klasa I

Więcek Marek

- Zawadzka Marzena

- Kaźmierska Agnieszka

- Wiktorska Ewelina

Klasa II

Maciejewska Elżbieta

- Adamska Anna

-Oczkiewicz  Agnieszka

-Stalińska Małgorzata

Klasa III A

Frontczak Mariola

- Myzia Jolanta

-Kwiatkowska Renata

- Nowicka Monika

Klasa III B

Joanna Dymek

- Oleczek Milena

- Zawadzka Marzena

- Kędzierska Aneta

Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie  

Klasa

Wychowawca

Skład Rady Rodziców

Klasa 0 a

Piątek Aniela

- Kwiatkowska Renata

- Grzegrzółka Katarzyna

- Wenderlich Monika

Klasa 0 b

Sudomir Dorota

- Zawadzka  Sylwia

-  Ciesielska Iwona

-Jakubkiewicz Ewelina

Klasa 0 c

Białkowska Aleksandra

- Kamiński Rafał

- Szulczewska Marlena

- Szulczewska Joanna

Klasa I

Bednarek Monika

- Kozłowska Beata

-Ozimkiewicz Anna

- Kamińska Elżbieta

Klasa IIa

Baranowska Krystyna

- Jędrzejewska Renata

- Iwańska Małgorzata

- Kubicka Ewelina

Klasa II b

Sadowska Paulina

- Wiktorska Ewelina

- Wojciechowska Katarzyna

- Kęsicka Bernadetta

Klasa III a

Karczewska Dorota

- Wenderlich Katarzyna

- Laskowska Monika

- Górecka Jolanta

Klasa III b

Balczerska Anna

- Jankowska Marta

- Kaźmierczak Beata 

- Dobrzyńska Monika

Klasa IV

Kwiatkowska Mariola

- Salamądra Jolanta

- Stawnicka Katarzyna

- Kaźmierska Agnieszka

Klasa V a

Sieradzka Katarzyna

- Zawadzka Marzena

- Kwiatkowska Emilia

- Jakacka Anna

Klasa V b

Michalik Magdalena

- Kaźmierska Renata

- Kozłowska Małgorzata

- Tyszkiewicz Magdalena

Klasa VI a

Bojarowska Martyna

- Kalwasińska Anna

- Szulczewska Marlena

- Lewandowicz Angelika

Klasa VI b

Przybyszewska Hanna

- Salamądra Jolanta

- Kozłowska Małgorzata

- Waśniewska Sylwia

Szkoła Filialna w Soczewce

Klasa

Wychowawca

Skład Rady Rodziców

Klasa 0

Małgorzata Zgierska

- Łuczak Wioletta

-Sochacka Karina

- Cieślak Irmina

Klasa II

Buczyńska Danuta

- Stawnicka Katarzyna

- Janiszkiewicz Małgorzata

-Wróbel Beata

Klasa III

Podkańska Renata

- Pacholec Anna

- Wilamowska Barbara