INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINÓW W ZAKŁADKACH EGZAMIN ÓSMOKLASISTY I GIMNAZJALISTY

Aktualności

14 września 2017 17:30 | Aktualności

"KSZTAŁCIMY KOMPETENCJE I EKSPERYMENTUJEMY" - PROJEKT UE W NASZEJ SZKOLE

4 września, podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 pani dyrektor Ewa Romańska poinformowała całą społeczność uczniowską, rodziców i nauczycieli o przystąpieniu naszej szkoły do realizacji projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej "Kształcimy kompetencje i eksperymentujemy - podnoszenie jakości edukacji w Gminie Nowy Duninów". 

Celem projektu jest nabycie przez uczniów kompetencji kluczowych, objęcie wsparciem uczniów z niepełnosprawnością, podnoszenie kompetencji zawodowych nauczycieli oraz doposażenie bazy dydaktycznej szkoły w nowoczesne pomoce i sprzęt komputerowy. 

Uczniowie zakwalifikowani do projektu będą mieli możliwość skorzystania w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 z zajęć dydaktyczno - wyrównawczych z matematyki, informatyki, jęz. angielskiego, przyrody, chemii i biologii, zajęć rozwijających zainteresowania z informatyki, przyrody i jęz. angielskiego, zajęć z zakresu terapii pedagogicznej. Do udziału w zajęciach zostanie zakwalifikowanych 115 uczniów. Projekt jest skierowany do uczniów klas IV, V i VI oraz II klasy gimnazjum. Obecnie w szkole trwa rekrutacja.

 

 

 

Przeczytano: 186 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry