29 grudnia 2017 16:30 | Aktualności

WSPOMNIENIA ŚWIĄTECZNEGO NASTROJU

Kiedy na choinkach zaczęły się pojawiać pierwsze kolorowe bombki, a w naszych uszach brzmieć dźwięki kolęd, wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie bardzo zaangażowali się w tworzenie świątecznego nastroju. Taki właśnie tytuł – „W świątecznym nastroju” nosił konkurs muzyczny zorganizowany w naszej placówce. Dzieci śpiewały świąteczne i zimowe piosenki w drużynach stworzonych przez wychowawców, a wszystko odbywało się w atmosferze pozbawionej rywalizacji. Każdy zespół zaprezentował dwa utwory, a także stroje pozwalające poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto wszyscy przygotowali plakaty i transparenty z nazwą drużyny i hasłem dopingującym. Uczniowie świetnie się bawili i zupełnie nie denerwowali się występem przed tak dużą publicznością! W naszej uroczystości brali udział nauczyciele oraz rodzice, którzy włożyli mnóstwo pracy, aby końcowe efekty były tak wspaniałe. Musimy dodać także, że wszystkie drużyny otrzymały nagrody, więc nikt nie czuł się przegrany. Bardzo długo będziemy wspominać to wspaniałe wydarzenie!

P. Krysiak

A. Balczerska