11 stycznia 2018 18:04 | Aktualności

WSPOMNIENIA ZE ŚWIĄTECZNEGO GRUDNIA

A oto kilka wspomnień ze świątecznego grudnia. 21 grudnia grupa 0c i klasa II spotkały się w stołówce szkolnej, aby zrobić sałatkę warzywną i owocową. Była rozmowa o owocach, warzywach i bezpiecznym korzystaniu z noża. Dzieciaki poradziły sobie świetnie z tym zadaniem. Ze smakiem zjedliśmy sałatki w czasie klasowej Wigilii.

O godz. 10.00 wszystkie grupy 0 zebrały się na sali gimnastycznej, aby powitać św.Mikołaja, który przybył z wielkim workiem pełnym prezentów. Było przedstawienie o świętach, aniołach, choinkach, gwiazdkach, wspólne śpiewanie kolęd. Ciekawym urozmaiceniem był taniec z misiami w wykonaniu grupy 0c. Przedszkolaki swoimi występami podbiły serca zgromadzonych gości, a św. Mikołaj podarował wszystkim dzieciom piękne prezenty.
A. Białkowska
A. Piątek