11 lutego 2018 19:28 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE FILIALNEJ W SOCZEWCE

Przed feriami zimowymi w Szkole Filialnej w Soczewce odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści zaprezentowali montaż słowno – muzyczny oraz humorystyczną scenkę. Dzieci z klasy 0 zatańczyły rock and rola. W przygotowanie uroczystości włączyli się wszyscy nauczyciele, pracownicy, a także GOK z panią Katarzyną Ludwiczak. W przygotowanie piosenek włączyła się pani Danuta Buczyńska, a dzieci z klasy O przygotowała pani Magdalena Krysiewicz. Scenariusz i montaż przygotowała pani Renata Podkańska, a zabawy i konkursy przy muzyce pani Katarzyna Ludwiczak. Dziadkowie z dumą podziwiali występy swoich wnuków na szkolnej scenie. Na koniec wybrzmiało z serca płynące "Sto lat". Były życzenia, uściski, pocałunki i wspólny poczęstunek. Seniorzy zostali obdarowani laurkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci. Jeszcze raz naszym Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnuków.

przygotowała Renata Podkańska